Mesaj gönder
Ana sayfa

WUXI KENKE INTELLIGENT EQUIPMENT CO.,LTD. şirket Profili

şirket Profili

WUXI KENKEgüçlü teknik ekip ve üretim kapasitesi, ürün özellikleri, çeşitleri, entegrasyon, serileştirme ile ağırlıklı olarak çeşitli kaynak yardımcı makineleri ve özel tasarım makineler üretmektedir.KENKE ayrıca kullanıcıların gereksinimlerine göre özel tasarım, standart dışı tasarım da yapabilir.KENKE ürünleri rüzgar enerjisi üretimi, kazan, petrokimya, metalurji, makine, gemi yapımı ve diğer sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır ve Orta Doğu, Güneydoğu Asya, Avrupa, Avustralya ve diğer ülkelere ihraç edilmektedir.

 

KENKE, "Bilim ve Teknoloji Değer Yaratır, Dürüstlük KENKE Yaratır" kurumsal ruhuna ve "Düşünceli, Samimiyet ve Güvenilirlik" kurumsal tarzına bağlıdır.Kenke Firması yurt içi ve yurt dışında birçok kullanıcıya yüksek kaliteli ekipman tedarik etmiştir.Şimdi KENKE, Çin Kaynak Derneği'nin yönetim birimi ve Çin Makine Mühendisliği Derneği Basınçlı Kap Şubesinin üye birimidir.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Yıllar boyunca, tıbbi satışların modernizasyonunu teşvik etmek ve gerçekleştirmek için çok çalıştık ve çalışanların bağımsız inovasyon yeteneklerini aktif olarak geliştirdik ve geliştirdik.Orijinal iş sahasının, tesislerin ve ekipmanların ve modern bilgisayar yönetiminin çok yönlü yenilenmesi ve yükseltilmesi.Uzun vadeli ortaklıklar kurmayı ve pazar itibarını kazanmayı umuyoruz.

Dünya çapında ticaret ve müşteri ölçeğini artırıyoruz.İyi itibarımızla müşterilerimizin güvenini kazandık.Ülkemizin modernleşmesine yardımcı olur ve dünyanın geri kalanıyla ekonomik ve teknik alışverişi teşvik eder.Ayrıca diğer ülkelerle dostluğu geliştirmek ve olumlu bir etki yaratmak için sabırsızlanıyoruz.

Sizinle birlikte el ele, şanlı bir gelecek yaratmanızı içtenlikle umuyoruz.

WUXI KENKE INTELLIGENT EQUIPMENT CO.,LTD. WUXI KENKE INTELLIGENT EQUIPMENT CO.,LTD. WUXI KENKE INTELLIGENT EQUIPMENT CO.,LTD. WUXI KENKE INTELLIGENT EQUIPMENT CO.,LTD.
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : KENKE

No. Çalışanları : 40~60

Yıllık satış : 8000000-15000000

Yıl kurulan : 2003

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin WUXI KENKE INTELLIGENT EQUIPMENT CO.,LTD. Sertifikalar Çin WUXI KENKE INTELLIGENT EQUIPMENT CO.,LTD. Sertifikalar Çin WUXI KENKE INTELLIGENT EQUIPMENT CO.,LTD. Sertifikalar Çin WUXI KENKE INTELLIGENT EQUIPMENT CO.,LTD. Sertifikalar Çin WUXI KENKE INTELLIGENT EQUIPMENT CO.,LTD. Sertifikalar Çin WUXI KENKE INTELLIGENT EQUIPMENT CO.,LTD. Sertifikalar Çin WUXI KENKE INTELLIGENT EQUIPMENT CO.,LTD. Sertifikalar